Hakkımızda

2011 Yılında Jel enjeksiyon izolasyon kimyasalı üretim ve uygulaması ile başlamış olduğumuz yolculuğa Jel Su Yalıtım Kimyasalı , Poliüretan Su Yalıtım Kimyasalı , Poliüretan Zemin Kaplama Kimyasalı, Dilatasyon Su yalıtım Dolgu Kimyasalı , Poliüretan Endüstriyel Yapıştırıcı ve Poliüretan Parke Yapıştırıcısı üretimine ve uygulamalarına büyük bir başarı ile  devam etmekteyiz.

Soil-ID dünya haritası önünde ürünler

1.200 m2 alan üzerine kurduğumuz sektörün en büyük AR-GE tesisinde Sakarya Üniversitesi Teknokenti Adaptto ile Üniversite – Sanayi İşbirliği kapsamında uzman AR-GE ekibimiz ve Akademisyenlerimizin desteği ile geliştirilen ürünlerimizi Dünya Yapı Sektörüne sunmaktayız.

Soil-ID firma önündeki ürünler

İzolasyon ve Yapı sektörünün ihtiyaç duyduğu innovatif ürünler üzerinde çalışmalarımızı hızla devam ettirmekteyiz. Test aşamasını başarı ile tamamlayan ürünlerimizi ticarileştirerek hem yurt içi hem yurt dışı pazarlara sunarak ülke ekonomimize kazandırmaktayız. Bir Dünya markası olma yolunda bir çok yurt dışı fuarda ülkemizi temsil etmekte ve ihracatımızı arttırma çalışmalarına hızla devam etmekteyiz.

Dinamik, tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımız ve sürekli eğitim ile bulunduğumuz alanlarda sektöründe en üst düzey müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke olarak benimsediğimizden dolayı sektörde emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Sürekli  Ar-Ge çalışmaları ile sektörün en iyi ürünlerini  yeni teknolojilerle geliştirip , Dünya pazarında sektörümüzde lider konuma gelerek ''Türkiye'' markasına katkı sağlamak ve Bayrağımızı uluslararası projelerde gururla dalgalandırmayı hedeflemekteyiz.

Tüm çalışanlarımızın ve müşterilerimizin katkı sağladığı innovasyon sürecini en iyi şekilde sürdürerek Sabancı Üniversitesi ve Doğu Marmara kalkınma ajansının düzenlemiş olduğu İnnoteam Yarışmasında Bölgemizdeki Tüm Üreticiler arasında başarılı üreticiler arasında 14. sırada yer almayı hakketmiş olmanın gururunu ve sorumluluğunu taşımaktayız.

Yapı Kimyasalları sektöründe yatırımlarımız büyük bir hızla devam edecektir.  Sektörde kaliteli ve kalıcı çözümler sunan ürünlerimizle müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Ülkemiz ekonomisine, ihracatına ve istihdama katkı sağlamaya tüm hızımızla devam edeceğiz.