Su yalıtımında doğru teşhis doğru tedavi

YENİ NESİL YAPI TEKNOLOJİLERİNE HOŞGELDİNİZ

 

ايران  آمدي خوش
. ميكنيم افتخار  M.İ.C CO شركت  با ايران  ساز و  ساخت  صنعت  در سهم داشتن از

Welcome İRAN
We are proud to be involved in Iran’s construction sector with M.İ.C. company.

Hoşgeldin İRAN
İran inşaat sektörüne M.I.C campany ile katkı sağlanmaktan gurur duyarız.

 

 

Şirket Haberleri

 1. 2017 Yılı INNOTEAM Yarışmasında Sabancı Üniversitesi ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı uzmanları tarafından başarılı bulunan 40 İnovatif Kobi arasında olmaktan gurur duymaktayız..

  detaylı bilgi...
 2. Digitürk Çağrı Merkezi , terasındaki su sızıntısının izolasyonu. Terastan ofislere sızan suların giderilmesinde firmamıza verilmiş olan görev başarı ile tamamlanmıştır. Digitürk Referanslarımız arasındaki yerini almış ve bizlere onur vermiştir..

  detaylı bilgi...
 3. Kamelya World’ e ait Kamelya Selin , Kamelya Fulya’dan sonra yeni otelleri Selin Select’i de bize emanet ettikleri için Kamelya ailesine teşekkür ederiz.

  detaylı bilgi...
 4. MAXXROYAL KEMER  VE MAXXROYAL BELEK Otellerinde Asansör Kuyusu Su Sızıntıları ve Muhtelif Tavan Su Sızıntıları Başarı ile giderilmiş ve referanslarımız arasındaki yerini almıştır. Firmamıza göstermiş olduğu güvenden dolayı MAXXROYAL’e Teşekkür ederiz.

  detaylı bilgi...
 5. CRYSTAL HOTELS Bünyesindeki  CRYSTAL WATERWORLD , CRYSTAL SUNRİSE , CRYSTAL DELUXE , CRYSTAL SUNSET Otellerindeki Asansör Kuyusu , Dilatasyonlar , Tavanlar , Odalara sızan suların giderilmesinde firmamıza verilmiş...

  detaylı bilgi...
 6. Hollanda Merkezli Corio Firmasının İştiraklerinden olan Anatolium Bursa AVM’nin zorlu bir projesi Firmamız tarafından başarı ile tamamlanmıştır. Uygulama sonucunda yapılan işlerin İTÜ tarafından bilirkişi onayı alınıp Anatolium Bursa AVM Referanslarımız arasın...

  detaylı bilgi...
 7. Hilton Bursa Otelinin 10. katında bulunan havuzdan alt kata sızan suların giderilmesinde firmamızı tercih etmiş ve Firmamız başarı ile projeyi tamamlayıp teslim etmiştir. Hilton Otellerinin Kuşadası tesisinden sonraki 2. tesiside referanslarımız arasına katılmış...

  detaylı bilgi...
 8. OTI Holding çatısı altındaki  Xanadu Resort Hotel Otel’inin amfi tiyatrosundan alt bölümlere sızan sular Soil-ID tarafından başarı ile giderilmiş, mutlu müşterilerimizin arasına katılmıştır. Xanadu Resort Otel Yönetimine tercihinden dolayı Teşekkür Ederiz.

  detaylı bilgi...
 9. Soil-ID Anatolium AVM için yapmış olduğu projede ( Ürün ve Teknik olarak) istenen İstanbul Teknik Üniversite’si bilirkişi teknik raporu sonrasında başarı ile onaylanmış ve böylece ‘İTÜ' Onayı almış olmanın Gururunu yaşamaktadır.

  detaylı bilgi...