[wpml_language_switcher type="widget" flags=1 native=1 translated=0][/wpml_language_switcher]

İletişim

Tüm sorularınız, ürünler hakkında bilgi almak ve randevu için lütfen arayın.

+90 264 229 46 47

SOIL-ID

Başkandan Mesaj


2008 Yılında  başlamış olduğumuz Yapı ve Kimyasalları sektöründe 2011 Yılında Avrupalı firma ile yapmış olduğumuz çalışmalar ile izolasyon sektöründe çok önemli çalışmalar yaparak alanımızda en başarılı firma konumuna geçtik.

İthal ettiğimiz ürünleri yerlileştirmek ve  ülkemizde üretmek amacıyla Sakarya Üniversitesi ile yapmış olduğumuz Sanayi – Üniversite işbirliği anlaşması ve Sektörün en büyük Ar-Ge yatırımı ile  Üretim Tesisimizde ürünlerimizi tamamen Türk Malı haline getirerek sektörün ihtiyaç duyduğu inovatif ürünleri en kaliteli şekilde üreterek Dünya pazarına sunmaktayız.

Yapmış olduğumuz çalışmalar ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve Sabancı Üniversitesi tarafından tüm üreticiler arasında yapılan İnnoTeam İnovasyon yarışmasında 14. sırada olmak motivasyonumuza önemli derecede katkı sağlamıştır.

Ulusal ve Uluslararası fuarlara katılarak ihracat ve tanıtım çalışmaları ile şirketimiz ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak amacıyla gece gündüz çalışmaya tüm gücümüz ile devam etmekteyiz.

Soil-ID ailesi ile her geçen gün hedeflerimizi büyüterek her yıl büyüme hedeflerimizi rekor düzeyde geçmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Türk Markası olarak Dünya Markası olma hedefimize her geçen gün yaptığımız yeni anlaşmalar ve ihracatlar ile daha çok yaklaşmaktayız.

Bir Türk Firması olarak Dünya’ya sunduğumuz , sunacağımız tüm ürünlerimizde ve hizmetlerimizde Ahlak, Adalet, Çevre Bilinci ve Türkiye markası olmanın sorumluluğu ve gururunu her an taşımak ve gereken özeni göstermek öncelikli vazifemiz olacaktır.

Tüm çalışanlarımız ,  iş ortaklarımız ve ürünlerimizi kullanan dostlarımıza sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

        M.Fatih Önsoy
Yönetim Kurulu Başkanı