[wpml_language_switcher type="widget" flags=1 native=1 translated=0][/wpml_language_switcher]

İletişim

Tüm sorularınız, ürünler hakkında bilgi almak ve randevu için lütfen arayın.

+90 264 229 46 47

SOIL-ID

AR-GE & İnovasyon

Ar-Ge ve İnovasyon sürecine , Çalışanları , İş Ortakları ve Müşterileri ile birlikte katkı sağlamak suretiyle ürün, hizmet  ve kalite konularında şirketimiz , sektörümüz ve ülke ekonomimize katkılar sağlamaktayız.  Müşterilerimizden gelen inovasyon talepleri ile yeni ürünler üretip testlerini tamamladıktan sonra  ticarileştirerek ekonomimize sunmuş bulunmaktayız.

Ar-Ge ve inovasyon süreçlerine katkı sağlamak amacıyla Sakarya Üniversitesi Teknokent’i Adaptto ile yapmış olduğumuz anlaşma ile tüm ürün geliştirme araştırma, iyileştirme ve test aşamalarında değerli akademisyenlerimiz ile ortak çalışmalar gerçekleştirerek İnovasyon sürecimize artı bir değer katmaktayız.

İnovasyon sürecimizi şirketimizin yaşam biçimi olarak benimsemekteyiz. Çalışanlarımız , İş Ortaklarımız, Müşterilerimiz ve Sakarya Üniversitesi ile inovasyon sürecimize katkı sağlamaktayız.

Üniversite öğrencilerimiz ve yeni mezunlarımızı şirketimizin Ar-Ge ve İnovasyon sürecine dahil ederek tecrübeli ekibimizden tecrübe kazanmalarını sağlamayı bir sosyal sorumluluk projesi olarak görmekteyiz.

1.200 M2 alanda yapmış olduğumuz Ar-Ge yatırımı ile sektörün en büyük Ar-Ge merkezi ile sektörümüzde bir çok hedef üründe Ar-Ge ve İnovasyon sürecimizi devam ettirmekteyiz. Ar-Ge yatırımlarımıza hızla devam ederek şirketimizi bir Dünya Markası haline getirmek hedefimizdir.

Tüm bu çalışmaların sonucunda Sabancı Üniversitesi ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen inovasyon yarışmasında 8.300 Üretici arasından 14. sıraya seçilmiş olmaktan dolayı gurur duymaktayız.